דרמות – סרטים שהושלמו

דמות

יאמאשירו קייגו הוא אמן מנגה שאפתן החולם להצליח בגדול. למרות שיאמאשירו מוכשר ביותר, הוא אינו מסוגל ליצור נבלים בשל אישיותו העליזה מאוד. הדבר תוקע אותו כיום בתפקיד עוזר לסופר.
יום אחד, מקבל יאמאשירו משימה מהבוס שלו לבקר בבית מסוים ולצייר את המשפחה שגרה שם. כאשר יאמאשירו מגיע לבית הוא מוצא את כל ארבעת בני המשפחה מתים, ואיש מסתורי. נבהל מהתקרית… <המשך לקרוא>

#מתח #מסתורין #פשע #דרמה


אהבתו של הזקן: אהבה או מוות

הסיפור מתרחש לאחר אירועי הדרמה “אהבתו של הזקן“.
עברה שנה מאז שהארוטה ומאקי התחייבו לאהבתם הבלתי פוסקת. הארוטה חוזר ליפן אל קבלת פנים חמה מפנים מוכרות של עמיתיו לעבודה ושל הבוס שלו, קורוסאווה מוסאשי, ואליהם מצטרף גם ג’סטיס יאמדה, מגויס חדש שמונה תחת המחלקה שלהם… <המשך לקרוא>

#קומדיה #רומנטיקה #דרמה #אהבת בנים


12 מתבגרים אובדניים

12 מתבגרים נפגשים בחדר נעול בבית חולים נטוש בכדי לבצע התאבדות קבוצתית.
שם, הם מוצאים נער שוכב מת ואף אחד מהם אינו יודע את זהותו, או איך הוא הגיע לחדר הסודי בו הם נפגשים בדיוק בזמן הפגישה.

#פסיכולוגיה #מסתורין #חקירה


חברה תלת מימדית: בחורה אמיתית

טסוטסוי היקארו הוא תלמיד תיכון מופנם שמעדיף לקרוא מנגה ולשחק משחקי וידאו במקום לבלות זמן עם חבריו לכיתה. אין לו שום בעיה לשקוע בעולם הדו-מימדי שלו, עד שיום אחד מוטל עליו לנקות את בריכת בית הספר ביחד עם איגראשי אירוהא היפה, והיא מתוודה על רגשותיה בפניו.
האם החיבה של איגראשי תוציא את טסוטסוי מהקליפה שלו?

#רומנטיקה #קומדיה #נעורים

רוצים להיות מעודכנים בפוסטים חדשים? הירשמו!

פרטנרים:

ג’אפאנימה – דיסקורד
אנימה בוקס – דיסקורד

פוסטים אחרונים:

תגובות אחרונות:

  1. שיראל (מנהלת האתר)
  2. שיראל (מנהלת האתר)

תגיות:

אהבת בנים (9) אוכל (1) אקשן (2) בית ספר (3) ג'וסיי (1) דרמה (11) היסטורי (1) חברות (4) חלק מהחיים (4) חקירה (2) מוזיקה (1) מסתורין (4) מתח (1) נעורים (2) סיינן (1) ספורט (1) על טבעי (3) ערפדים (1) פנטזיה (3) פסיכולוגיה (1) פשע (2) קומדיה (11) רומנטיקה (11) שדים (1) שונן (2)

Exit mobile version