[הוצאה] סופר לאברס – פרק 9+10 (סיום עונה 1🥳)

יא~הו מינה-סאן! כאן אור-צ’אן!

צופינו היקרים, זהו הפוסט האחרון לתקופה קצרה של חודש😱.
זוהי לא פרידה לנצח!
ועכשיו תבוא השאלה, “אז למה התחלתן פרויקט חדש אם אתן הולכות לצאת לתקופת מבחנים?🤨🤔”
והתשובה היא: אין סיכוי שאסתכן שייקחו לי את הפרויקט הזה בזמן שלא נהיה פעילות! חיכיתי לפרויקט הזה יותר מדי זמן ואתם יכולים לראות את כל הסיפור בפוסט הקודם😗.

הרעיון היה של שיראל (אז תודו לה אחר כך למרות שבין כך או בין כך הייתם נשארים במתח. אתם כבר תבינו): אז כן, החלטנו לעלות לכם שני פרקים כי… בואו… איך נוכל לצאת לתקופת מבחנים כשנותר רק עוד פרק אחד לסיום העונה?!
זו הסיבה גם שהפרקים הועלו באיחור היום… כי רצינו להעלות שני פרקים.😇

אמאאא!! אנחנו מסיימים את העונה הראשונה🥳!
שמישהו יסביר לי בבקשה מה זאת המהירות הזאת?😜😝
אם לומר את האמת, לא חשבתי שאצליח לעמוד בקצב של “פרק כל שבוע” או בכלל לסיים עונה מבלי שהאתר יפשוט רגל (טראומה מאתרים קודמים שתרגמתי בהם… איגנור איגנור) חס וחלילה בוא לא נפתח פה לשטן!

קדימה! חוזרים לעניינים🤩

אני יודעת שבפרק הקודם דיברו פחות על רן-רן והארו (ביחד) אלא יותר על רן-רן ושימה (כל אחד והסיפור שלו). אני מרחמת על רן-רן כי משגעים אותו! אז מה אם הוא לא יודע לחייך בטבעי אבל זה לא אומר שצריך להפוך אותו לרובוט! אני מאמינה שהוא יחייך השאלה היא מתי, אז שחררו את הבן-אדם!😫 שימה יותר מדי מסור לעבודתו והארו איטי בצורה לא נורמלית. הוא לקח את הזמן כדי לקלוט שהוא אוהב אותו בצורה אחרת והתגובה של שימה לזה הרגה אותי 🤣.

טוב דיברנו מספיק על הפרק הקודם אבל לפני שאומר את המשפט הקבוע שלי, יש לי אזהרה: אל תאכלו או תשתו עם הפרק כי יש פה סכנת חנק רציני וכל מני סיבות. והכי חשוב! עדיף שתראו את הפרק הזה לבד! אני רק מציעה, תעשו מה שאתם רוצים אבל אל תבואו אליי אחר כך עם תלונות (במיוחד עם כל הקטע של סכנת חנק).

(הנה זה בא😏) טוב חפרתי לכם מספיק להיום! היכנסו לעמוד הפרויקט לשני הפרקים האחרונים לעונה! תודה על כל התמיכה והעידוד🥰!

להלן תאריכי תחילת תקופת הבחינות שלנו:
שיראל: 22.1 עד 19.2
אור-צ’אן: 24.1 עד 23.2
לא תצטרכו לחכות הרבה זמן! נחזור אליכם עם כוחות מחודשים!🤗

5 תגובות בנושא “[הוצאה] סופר לאברס – פרק 9+10 (סיום עונה 1🥳)

    1. הן אמרו שהם יתרגמו את העונה השניה אחרי המבחנים שלהן (אני חושבת שהן כתבו באחד הפוסטים את תאריך הסיום של המבחנים)

    1. יש ובסוף תקופת המבחנים נשחרר את הפרק הראשון של העונה אז אני ממליצה לך לראות שוב את כל העונה אחרי התאריך 25/2 (המבחן האחרון שלי בתאריך הזה אז אני לא יודעת אם נשחרר באותו שבוע אבל בכל זאת)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

%d בלוגרים אהבו את זה: