[הוצאה] פרק 5 של עצרו את הצליל הזה!

שלום לכל הצופים היקרים!

לא יודעת אם שמתם לב, אבל בפוסט הקודם ניסיתי שלא להוסיף אימוג’ים, רק לשם הניסוי, ואני חייבת להודות, התוצאה הייתה משעממת ביותר… 😕
אחזור לי פשוט לאימוג’ים. 🥰

עבר הרבה זמן מאז שפרסמתי את פרק 4, אז אעשה לכם תקציר על מה שקרה:

חברי מועדון הקוטו מתאמנים על הסנכרון ביניהם, ולא כל כך מצליחים. על מנת לצאת מהאווירה המתסכלת, טאקזו מציע שילכו לאכול מונג’ה (זה ממש ממש טעים! 😋).
חברי המועדון מגלים שסאטווה מעולם לא אכלה מונג’ה, ומלמדים אותה איך. בעקבות כך, סאטווה נפתחת בפניהם ומודה שהיא לא יודעת איך ללמד אותם להסתנכרן (כי, כאילו, זה בא לה בטבעיות כזה 😀). צ’יקה אומר לה שזה בסדר להיות כנה ולומר להם כשהיא לא יודעת משהו. הם מדברים על זה, ויחד מצליחים למצוא פתרון לבעיית הסנכרון בעזרת מחיאת כף. בשיטה החדשה הם מצליחים להסתנכרן.
למרות הצלחתם, חברי המועדון המסורים לא הולכים לנוח, אלא ממשיכים להתאמן גם אחרי שעות הלימודים – ואצל מי אפשר להתאמן אם לא אצל סבתא קוטו? 😝
אצל סבתא, חברי המועדון מנסים להבין את משמעות היצירה על מנת שיוכלו לההגיע אל לב השומעים. לאחר מכן, צ’יקה חושב על המשמעות שאותה הציעה סאטווה, ומנסה לנגן. טאקזו וסאטווה שומעים את נגינתו ונדהמים. סאטווה לא מאמינה שצ’יקה מסוגל להשמיע צלילים כאלו, אך לא מצליחה להעלות הסבר אחר לכך.
למחרת, בעודו מהרהר בהופעה הקרבה, טאקזו נתקל בחברי מועדון המוזיקה הפופולרית (שוב 😶). הם מתחילים לרדת על טאקזו בטענה שצעירים ממנו אומרים לו מה לעשות (חביבים מתמיד 😀). צ’יקה שומע אותם ומפגין כבוד לטאקזו בכך שקורא לו “קוראטה-סנפאי” (זו הפעם הראשונה שהוא קורא לו “סנפאי”, וקורא בשמו בכלל 😂). הדבר מעודד את טאקזו מאוד. צ’יקה מציע לו שילכו יחד לחדר המועדון, אך טאקזו אומר שהוא צריך ללכת קודם לחדר הצוות, וצ’יקה מתקדם לבדו.
לבינתיים, סאטווה מגיעה לחדר המועדון מוקדם, ומוצאת שם את קוטה שבדיוק התכוון להתאמן. היא שואלת אותו למה הוא מתאמץ כל כך, וקוטה משיב לה שזה בגלל צ’יקה. התשובה מעוררת בסאטווה מחשבות, והיא שואלת על הסיבה שצ’יקה התחיל לנגן בקוטו. קוטה מספר לה את סיפורו של צ’יקה וסבו, ובכך משאיר אותה המומה.

אז… כן, עצרתי אתכם קצת (הרבה) במתח, אבל רק אציין לפרוטוקול שפרק 5 היה משאיר אתכם יותר במתח… 😇😀
זה לא ספוילר, אבל אני רוצה לשתף אתכם: פרק 5 הוא מהפרקים האהובים עליי בכל הסדרה, אם לא הכי! הוא אפילו גרם לי לבכות קצת… 🥲

תודה לכל מי שחיכה בסבלנות עם המתח!
אשתדל שלא לעשות זאת שוב, אבל אם זה יקרה, אני רוצה שתדעו שזה לא בכוונה. 😞

ובלי דיבורים מיותרים, אתם מוזמנים להיכנס לעמוד הפרויקט כדי לצפות בפרק המדהים הזה!

עקבו אחרינו בטיקטוק וביוטיוב!

צפייה מהנה!


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

%d בלוגרים אהבו את זה: