[הוצאה] פרק 9 של עצרו את הצליל הזה!

אחר צהריים טובים!

לפני הכול רציתי להודיע שאני חיובית לקורונה! 🥲
כן, כן. לאחר שנתיים שלמות בדיוק שהוירוס הזה, על כל מוטציותיו, פוקד את ארצנו, סוף סוף הוא גם הגיע אליי!
רק תסבירו לי, בשביל מה התחסנתי 3 פעמים? 🙄

אם לא הייתי מאורסת, אולי הייתי שמחה לשבת 5 ימים בבית ולצפות בזומים, אבל אני מאורסת ויש לי כל כך הרבה להספיק!! 😣

*שיעול* *שיעול*

סלחו לי, זה חלק מעסקת החבילה שהוירוס מביא איתו. 😀

בכל אופן, די לתלונות!
כמו עם הרבה דברים בחיים, גם עם זה נצטרך להתמודד, אבל אתם לא באתם הנה בשביל זה, נכון? (או שאולי כן? אחרי הכול, תמיד נחמד להיזכר שגם לאנשים אחרים יש בעיות 😀)

רק לפני שאדבר על הפרק הקודם, רציתי לעדכן שהפרק של סאסאקי ומיאנו, וכן של בלאק ג’אק יעלו השבוע בעזרת השם (כן, אני יודעת שגם אמרתי את זה בשבוע שעבר, אבל הפעם זה יקרה! 👈👉)

אז, שנתחיל?

בפרק הקודם חברי המועדון מנסים ללמוד את היצירה החדשה שלהם, “רוקודאן” (שאותה הם לומדים כדי להשתפר, ולא כדי לנגן בהופעה רשמית). סאטווה אומרת להם שעליהם ליצור את הגרסה האישית שלהם ל”רוקודאן” ולא לנסות לנגן אותה כפי שהיא מנגנת.
השלישיה הולכים לבית של צ’יקה (שהוא למעשה הבית של דודה שלו, איסאקי, הבת של סבו המנוח) כדי להתאמן. שם, ליד ה”חדר” של צ’יקה, השלישיה מגלה קוטו נוסף. כשהם שואלים, צ’יקה משיב שהוא משתמש בקוטו אחר ולא בקוטו שסבו הכין בשבילו, כי הוא חושב שהוא לא ראוי לו. לאחר שסאנה צועק עליו שברור שהוא ראוי לו (כל הכבוד! 💪), צ’יקה מנגן להם מנגינה שלמד מסבו. 🥺
לאחר מכן, בדרכו החוצה, טאקרו, אחיו הקטן של טאקזו, יורד על העובדה שטאקזו מנגן בקוטו למרות שהוא גבר (מסתבר שזה כלי נגינה לנשים? 🙄), וטאקזו סופג את העלבון בשקט.
בינתיים, בדרכו לחדר המועדון, צ’יקה מגלה שתי בנות מחופשות עומדות מול הדלת. מתברר שאלו הן קאזוסה ופומי, שלשתיהן יש פוביה כלשהי מבנים. 😂
קאזוסה, שמעריצה את סאטווה כבר מגיל צעיר ושמעה את כל ההופעות שלה (אם תשאלו אותי, קאזוסה היא סטוקרית 😅), אומרת לסאטווה לעבור לבית הספר שלהן, הימסאקה, המיועד לבנות בלבד, כדי שהן ינגנו יחד. סאטווה מתנגדת כי היא אוהבת להיות במועדון הקוטו של תיכון טוקיסה (ככה קוראים לתיכון שלהם, כן?). לקאזוסה קשה לקבל את העובדה הזו ומציעה לחברי המועדון לבוא ולשמוע עד כמה הן טובות בתרגול המשותף של הימסאקה ותיכון מריו, שאליו ניסה להתקבל טאקזו, אך נכשל.
לאחר שהבנות מהימסאקה עוזבות, חברי המועדון מחליטים לצפות בתרגול המשותף. בנוסף, הם מחליטים על היצירה שינגנו בפסטיבל התרבות – “קואון”.
בסוף הפרק, חברי מועדון הקוטו הולכים לתיכון מריו (לאחר שאיחרו קצת 😇).

ועכשיו, אני יותר משמחה להביא לכם את פרק 9, שאפשר לומר שמציג בסופו את תחילתה של סאגה חדשה בסדרה – סאגת פסטיבל התרבות, שבה נכיר ונשמע בתי ספר אחרים מלבד המקסימים שלנו. 🤩

אז יאלה, כנסו לעמוד הפרויקט כדי לצפות בפרק התשיעי! ✌️
כמובן, רק לאחר שתעקבו אחרינו בדיסקורד החדש שלנו!! 🙏

צפייה מהנה לכולם ותישארו בריאים!

עקבו אחרינו בטיקטוק, ביוטיוב ובדיסקורד החדש שלנו:

YouTube
YouTube
TikTok
Discord

רוצים להיות מעודכנים בפוסטים חדשים? הירשמו!

פרטנרים:

ג’אפאנימה – דיסקורד
אנימה בוקס – דיסקורד

פוסטים אחרונים:

תגובות אחרונות:

  1. שיראל (מנהלת האתר)
  2. שיראל (מנהלת האתר)

תגיות:

אהבת בנים (9) אוכל (1) אקשן (2) בית ספר (3) ג'וסיי (1) דרמה (11) היסטורי (1) חברות (4) חלק מהחיים (4) חקירה (2) מוזיקה (1) מסתורין (4) מתח (1) נעורים (2) סיינן (1) ספורט (1) על טבעי (3) ערפדים (1) פנטזיה (3) פסיכולוגיה (1) פשע (2) קומדיה (11) רומנטיקה (11) שדים (1) שונן (2)

2 תגובות בנושא “[הוצאה] פרק 9 של עצרו את הצליל הזה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Exit mobile version